Obserwuj nas:
Potrzebujesz pomocy? T:  600 807 007

O nas

Lombard Expres to jedna z największych sieci lombardów w Polsce i największy Lombard w Warszawie. Posiadamy jedenaście oddziałów w Warszawie, cztery w Poznaniu, umożliwiamy też zakupy przez Internet. Rozwój firmy nie byłby możliwy bez grona wiernych klientów. Zaufało nam tysiące osób z różnych regionów Polski.

Co nas wyróżnia?

Kupując w naszych lombardach, możesz czuć się w 100% bezpiecznie – nowe rzeczy są objęte gwarancją producenta, używane możesz zwrócić w ciągu 24 godzin. Klienci cenią nas również za dyskrecję, terminowość i dogodne warunki umowy. Transakcja odbywa się przy minimum formalności. Wystarczy mieć przy sobie przedmiot pod zastaw i dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość. Wycena przedmiotu jest bezpłatna. Gotówkę zawsze wypłacamy od ręki, zaraz po podpisaniu umowy.

Nie bez znaczenia jest też rozbudowana sieć lombardów w Warszawie i Poznaniu, dzięki której możemy być bliżej naszych klientów. Wybrane placówki są czynne 24h na dobę – w razie kryzysowej sytuacji zawsze jesteśmy zatem do Twojej dyspozycji.  

Jakie przedmioty skupujemy?

Zastawiany przedmiot musi być wartościowy na tyle, aby mógł stanowić podstawę wydania pieniędzy. Prowadzimy skup telefonów, konsol, gier i złota. W cenie jest też inna wartościowa biżuteria, markowe zegarki, sprzęt RTV i AGD, komputery, perfumy i wszelkiego rodzaju unikatowe przedmioty. W przypadku sprzedaży sprzętu elektronicznego zastrzegamy jednak, że musi być on w 100% sprawny. Akceptowalne są jedynie niewielkie uszkodzenia (np. pęknięta szybka w telefonie), które można stosunkowo łatwo naprawić.

© 2024 by lombardexpres.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Tworzenie stron internetowych - Jellinek